Strona główna GWIAZDY Wieniawa ma nowego partnera? Aktorka pojawiła się w towarzystwie młodego piosenkarza

Wieniawa ma nowego partnera? Aktorka pojawiła się w towarzystwie młodego piosenkarza

Julia Wieniawa rozstała się niedawno z Aleksandrem Milwiw-Baronem, ale nie może narzekać na brak towarzystwa, bo ma dookoła siebie znajomych, z którymi spędza wolny czas. Niedawno była widziana w towarzystwie młodego wokalisty Jeremiego Sikorskiego. „Super Express” zastanawia się, czy jest on tylko przyjacielem aktorki, czy może to jej nowy partner.

Jak podaje „Super Express” Julia Wieniawa jest widywana ostatnio w towarzystwie młodego wokalisty Jeremiego Sikorskiego. Podobno w tym tygodniu razem wybrali się na wspólny obiad i na spacer po Polu Mokotowskim. Tabloid twierdzi, że „widać, że się sobą fascynują”.

– Jeremi wspiera Julkę po rozstaniu z Baronem. Znają się od lat. Już pięć lat temu wystąpiła w jego teledysku. Są w tym samym wieku, więc świetnie się rozumieją – mówi „SE” znajoma Wieniawy.

Przypomnijmy, że Wieniawa jeszcze niedawno była w związku z Aleksandrem Milwiw-Baronem z zespołu Afromental. Para była ze sobą około pół roku. Oboje rozstali się w zgodzie. Wieniawa po rozstaniu w jednym z wywiadów serdecznie pozdrowiła swojego byłego partnera.

Z kolei Jeremi Sikorski jest obecnie jedną z nowych gwiazd programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jego przygoda ze sceną zaczęła się bardzo wcześnie. W wieku 6 lat zaczął występować w Teatrze Muzycznym Roma. Wydał też trzy albumy studyjne: „Otwórz się na świat” (2015), „Odetchnij” (2016) oraz „Soon” (2018).

źródło: „Super Express”, natemat.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here