Strona główna POLSKA Syn Kempy bardzo chce do Sejmu. Spotkał się z Kaczyńskim i opowiedział...

Syn Kempy bardzo chce do Sejmu. Spotkał się z Kaczyńskim i opowiedział o wrażeniach

Cezary Kempa to syn znanej europosłanki Zjednoczonej Prawicy. Ubiega się o mandat posła z listy PiS we Wrocławiu. Co prawda jest na 27., przedostatnim miejscu na liście, ale pomóc może znane nazwisko oraz to, że został osobiście przedstawiony Jarosławowi Kaczyńskiemu.

– Miałem ten zaszczyt i nie ukrywam, że byłem bardzo przejęty. Uścisnęliśmy sobie dłoń – tak wspomina w rozmowie z „Super Expressem” spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim 23-letni Cezary Kempa. 

– Powiedziałem, że bardzo się cieszę i jestem dumny, że mam okazję poznać pana prezesa. Mam nadzieję, że kiedyś będzie sposobność, aby dłużej porozmawiać – dodał syn Beaty Kempy. Kandydat na posła PiS przyznał, że jest myśliwym. W Sejmie zaś chce zająć się ochroną środowiska, ale także sprawami ludzi młodych, bo często się z nimi spotyka i żyje ich sprawami. 

Cezary Kempa zdaje sobie sprawę, że nie uniknie porównań z mamą, jednak się ich nie boi. Otwarcie bierze z niej przykład. – Mama jest wytrawnym politykiem od kilkunastu już lat. Mogę się tylko cieszyć, że mam okazję korzystać z jej doświadczenia. Widziałem pracę polityka na każdym niemal szczeblu. I wiem, że to naprawdę ciężka praca – powiedział Cezary Kempa.

Sama Beata Kempa zaprzeczała, jakoby starała się o start syna do Sejmu. – Nie zabiegałam o to, aby syn startował. To jego suwerenna decyzja (…). To polski patriota, wielbiciel żołnierzy wyklętych – tak przedstawiła 23-latka mama w rozmowie z „Super Expressem”.

źródło: „Super Express”, natemat.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here