Strona główna POLSKA Pawłowicz hejtuje jak Emi. Jej wpis o Tusku przekracza wszelkie granice

Pawłowicz hejtuje jak Emi. Jej wpis o Tusku przekracza wszelkie granice

Zaczęło się od wpisu dziennikarza Radia Zet Jacka Czarneckiego, który zastanawiał się, kto będzie następnym Polakiem rozmawiającym jak równy z równym z takimi politykami jak Donald Trump czy Emmanuel Macron. Komentował w ten sposób zdjęcie Donalda Tuska ze szczytu G7. Trzy grosze dorzuciła także – niestety – Krystyna Pawłowicz.

„Kuraw… dziennikarze, tego to już się nawet komentować nie chce” – napisał Piotr Wielgucki, znany także jako Matka Kurka, komentując zdjęcie wspomianego Czarneckiego. Na tę uwagę odpowiedziała Krystyna Pawłowicz w sposób, którego nie wypada komentować. 

„Zestrachany wyraz brzydkiej twarzy rudego niemieckiego szatniarza udającego tym swym lękliwym i ‚zuchwałym’ gestem paluszka ‚równego’ PDT, fałszywe spojrzenie okrągłych rybich oczu… Na fotce cała prawda o tym koledze Dulkiewicz (pisownia oryginalna – red.)” – napisała posłanka PiS.

Krystyna Pawłowicz zapowiedziała także na Twitterze, że sejmowa komisja ds. afery VAT przygotowuje między innymi wnioski o postawienie przed Trybunałem Stanu byłych premierów Donalda Tuska i Ewy Kopacz, a także byłych ministrów finansów, w tym Jacka Rostowskiego.

Dodajmy, że nazwisko posłanki pojawiło się również w nowym, zaskakującym wątku afery hejterskiej w Ministerstwie Sprawiedliwości. Emilia miała zorganizować sędziów, żeby wsparli Krystynę Pawłowicz. Z konwersacji Emilii z sędziami wynika, że hejterka zorganizowała akcję poparcia dla „Pani Profesor”. Wszystko wskazuje na to, że chodziło o poseł PiS Krystynę Pawłowicz, która rozważała odejście z KRS. Emilia chciała odwieść Pawłowicz od tego pomysłu.

Źródło: natemat.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here