Strona główna POLSKA Ujawniono szczegóły pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Spocznie w symbolicznym miejscu

Ujawniono szczegóły pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Spocznie w symbolicznym miejscu

Wiadomo już, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Piotra Wożniaka-Staraka. Informacje na temat uroczystości, którą zaplanowano na 29 sierpnia, przekazano w nekrologu opublikowanym w „Rzeczpospolitej”.

Ciało Piotra Woźniaka-Starka znaleziono w czwartek, 22 sierpnia, w jeziorze Kisajno w okolicach Giżycka. Kilka dni od zakończenia poszukiwań producenta filmowego ujawniono datę jego ostatniego pożegnania. 

Msza żałobna odbędzie się w czwartek 29 sierpnia o godzinie 19:00 w kościele w Konstancinie-Jeziornej przy ul. Anny Walentynowicz 1. Następnego dnia urna z prochami Woźniaka-Staraka ma zostać złożona w Fuledzie, niedaleko Giżycka. To podobno symboliczne miejsce dla zmarłego. 

„Piotr kochał życie, życie kochało Jego. Jego pełnię przeżywał nawet w chwili śmierci” – podkreśliła rodzina w nekrologu.

Milioner i producent

Przypomnijmy, że Woźniak-Starak zginął po tym, jak wypadł z łodzi w nocy z 17 na 18 sierpnia na jeziorze Kisajno pod Giżyckiem. Prowadzono intensywne poszukiwania, w które włączyli się m.in. żołnierze WOT. W końcu odnaleziono ciało znanego biznesmena. 

Piotr Woźniak-Starak był synem Anny Woźniak-Starak, a jego ojczymem był biznesmen Jerzy Starak. Jego rodzina jest jedną z najbogatszych w Polsce, a on sam był wziętym producentem filmowym.

Od dwóch i pół roku był mężem Agnieszki Szulim, gwiazdy TVN. Po tym, jak opinii publicznej stały się znane tragiczne wieści, stacja telewizyjna wsparła prezenterkę.

Źródło: „Super Express”, natemat.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here