Strona główna ROZRYWKA Wrzuciła tabletkę aspiryny do pralki razem z praniem. Efekt jest doskonały

Wrzuciła tabletkę aspiryny do pralki razem z praniem. Efekt jest doskonały

Z biegiem czasu białe ubrania przestają cieszyć oko śnieżnobiałym kolorem. Z każdym praniem robią się nieco bardziej szare, w końcu wyglądają jak stare i znoszone. Można temu zapobiec! Wystarczy udać się… do domowej apteczki.

Okazuje się, że popularne tabletki na ból głowy świetnie sprawdzają się w łazience! Dzięki nim białe ubrania odzyskają dawny odcień. Aspirynę można zastosować na dwa sposoby.

Okazuje się, że popularne tabletki na ból głowy świetnie sprawdzają się w łazien

Pierwszy sposób to zostawienie białego prania w ciepłej wodzie, w której uprzednio rozpuściliśmy kilka tabletek aspiryny. Różne źródła proponują różne ilości: na 8 litrów wody 5 tabletek, na miskę wody jedną tabletkę… Warto spróbować po swojemu i sprawdzić, czy np. jedna tabletka wystarczy. Po całonocnym namaczaniu rano pranie wystarczy wyprać w pralce.

Pierwszy sposób to zostawienie białego prania w ciepłej wodzie, w której uprzedn

Drugim rozwiązaniem jest wrzucenie aspiryny bezpośrednio do bębna pralki razem z praniem. Wybór należy do Was! Swoją drogą aspiryna świetnie usuwa żółte ślady od potu – koniecznie namoczcie ubranie w misce z wodą i rozpuszczoną aspiryną! Ten sposób jest też świetny, by usunąć inne, trudne plamy…

Drugim rozwiązaniem jest wrzucenie aspiryny bezpośrednio do bębna pralki razem z

Jak na przykład krew! Pamiętajcie, by ubrania zabrudzone krwią moczyć w zimnej wodzie i oczywiście z dodatkiem niezastąpionej aspiryny.

Jak na przykład krew! Pamiętajcie, by ubrania zabrudzone krwią moczyć w zimnej w

Źródło: podaj.to

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here