Strona główna POLSKA Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka ma swoich ekspertów. Pomogą w poszukiwaniach

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka ma swoich ekspertów. Pomogą w poszukiwaniach

Wzmocnione służby wyruszyły na poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka, który wypadł z motorówki w niedzielę około czwartej nad ranem na jeziorze Kisajno. Swoich specjalistów wynajęła także rodzina producenta filmowego.

Według nieoficjalnych informacji Wirtualnej Polski chodzi o płetwonurków i pracowników firmy detektywistycznej. Będzie to ekipa specjalistów od poszukiwań podwodnych z niezbędnym doświadczeniem i najnowocześniejszym sprzętem potrzebnym w akcjach na dużych głębokościach. 

Dodajmy, że po godzinie ósmej rano na jezioro wyruszyły wzmocnione służby. Jak powiedziała w rozmowie z naTemat przedstawicielka warmińsko-mazurskiej policji, tym razem poszukiwać Piotra Woźniaka-Staraka będą także między innymi policyjni wodniacy z Giżycka i Węgorzewa oraz przedstawiciele MOPR i WOPR z Gdyni, którzy sami zgłosili się do pomocy. Poszukiwania mają trwać aż do skutku albo do późnych godzin wieczornych w zależności od warunków pogodowych. 

Co się działo przed wypadkiem?

Pojawiły się także doniesienia „Faktu” świadczące o tym, jak miały wyglądać ostatnie godziny bezpośrednio przed wypadkiem producenta filmowego. Po wyjściu z gospody „Pod Czarnym Łabędziem” w Rydzewie niedaleko jeziora Niegocin miał wraz z małżonką, psem i teściami wrócić do domu. 

Potem miał jeszcze raz wypłynąć na jezioro ze swoją 27-letnią znajomą i według informacji „Faktu” – miał wrócić bez ochrony. Ochroniarze popłynęli do portu przy posiadłości. Nie zauważyli oni początkowo nic niepokojącego, gdyż łączyli się z telefonem biznesmena – prawdopodobnie został on na motorówce. 

Już po wypadku znaleźli 27-letnią znajomą Piotra Woźniaka-Staraka na brzegu. Wycieńczona kobieta zeznała, że do wypadku doszło około godz. 3 rano. Motorówka robiła zwrot i wtedy oboje z niej wypadli. Piotr Woźniak-Starak miał sterować łodzią.

Zródło: Wirtualna Polska, natemat.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here