Strona główna POLSKA Pierwszy odzew Agnieszki Woźniak-Starak od czasu zaginięcia męża. Ciepłe słowa od fanów...

Pierwszy odzew Agnieszki Woźniak-Starak od czasu zaginięcia męża. Ciepłe słowa od fanów zniknęły

Agnieszka Woźniak-Starak odcięła się od mediów społecznościowych. Prezenterka TVN wyłączyła komentarze na Instagramie. Wspierali ją w nich zarówno jej fani jak i osoby publiczne. Poszukiwania jej męża, który wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno, trwają już trzecią dobę.

To jej jedyna reakcja od czasu zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka. Pozostały tylko same posty Agnieszki Woźniak-Starak. „Leniwie, po cichutku przyswajam witaminę D” – napisała jeszcze przed wypadkiem męża pod ostatnim wpisem. 

Wcześniej fani (i nie tylko – co sami podkreślali) dawali liczne dowody wsparcia Agnieszce Woźniak-Starak. Pod ostatnią fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy skierowanych do żony producenta filmowego. Internauci wyrażali nadzieję, że złe informacje się nie potwierdzą i wszystko dobrze się skończy. 

„Mam nadzieję, że ta informacja się nie potwierdzi. Agnieszko trzymaj się”; „Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze”, „Nie jestem fanką Agnieszki, ale teraz zwyczajnie jest mi jej po ludzku szkoda”; „Miałem już iść spać ale jeszcze się pomodlę, żeby Pani mąż wyszedł z tego cały i zdrowy” – można było przeczytać jeszcze w poniedziałek pod postem Agnieszki. 

Para jest małżeństwem od trzech lat. Poznali się przez wspólnych znajomych. W końcu zaczęli się na tyle często spotykać, że uznali to za zrządzenie losu.

Źródło: natemat.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here