Strona główna POLSKA „Mówią o nas stare dusze”. Wzruszające słowa Piotra Woźniaka-Staraka o związku z...

„Mówią o nas stare dusze”. Wzruszające słowa Piotra Woźniaka-Staraka o związku z Agnieszką

Piotr i Agnieszka Woźniakowie-Starakowie są małżeństwem od trzech lat. W marcu tego roku program „Uwaga! TVN”przygotował materiał o kulisach sławy dziennikarki swojej stacji. W filmie wypowiadał się też jej mąż, Piotr, który opowiedział o ich znajomości i o tym, co go ujęło w Agnieszce. Jego słowa chwytają za serce.

– Z Agnieszką miłość od pierwszego wejrzenia? To jest to coś nawet głębszego, bo mówią o nas stare dusze. Mamy coś takiego, że bardzo dobrze się rozumiemy. Agnieszka to nie tylko jest uroda. To co ona ma, to jest to, co ja mam. Jest trochę takim wolnym duchem – mówił o Agnieszce Woźniak-Starak jej mąż Piotr w materiale „Uwaga! TVN”.

– Ujęła mnie tym, że wiedziałem, że będzie moją partnerką. Nie znam drugiej takiej osoby, jak moja żona. Nawet w sposobie bycia. Ona bardzo dużo czyta, a z drugiej strony potrafi kompletnie być wariatem i mieć fantazję, że jest weekend i ona musi teraz jechać na Mazury i wsiąść na konia i to jest coś, co robi ten efekt wow – kontynuował biznesmen.

Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka odbył się trzy lata temu w Wenecji, a poznali się rok wcześniej. Sakramentalne „tak” powiedzieli sobie w pałacu Ca’Vendramin Calergi przy Canal Grande. Wesele z kolei odbyło się w pałacu Pisani Moretta. 

Przypomnijmy, że w niedzielę nad ranem Piotr Woźniak-Starak podczas rejsu motorówką po jeziorze Kisajno wpadł do wody i zaginął. Cały czas szukają go policjanci, strażacy i ratownicy MOPR. 

źródło: „Uwaga! TVN”, natemat.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here