Strona główna ROZRYWKA Kobieta słyszy dziwne odgłosy dochodzące ze stajni. Gdy wchodzi do środka, nie...

Kobieta słyszy dziwne odgłosy dochodzące ze stajni. Gdy wchodzi do środka, nie wierzy własnym oczom

Gdy tylko Liz Mitten Ryan usłyszała dziwne odgłosy dochodzące z jej stajni, natychmiast poszła to sprawdzić. Chwilę później nie mogła uwierzyć własnym oczom. Natychmiast chwyciła kamerę i zaczęła wszystko nagrywać!

Liz zajmuje się całkiem sporą stadniną koni. Ludzie z całego świata mogą przyjechać i odwiedzić ją w celu doznania bliskiego kontaktu z naturą. Warto zaznaczyć, że konie, którymi się opiekuje przemieszczają się po dużych i pięknych obszarach pełnych zieleni.

Tego słonecznego dnia, stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Wszystkie konie znalazły się w jednej, niewielkiej komórce – gdy przestały jeść, najwyraźniej chciały strawić posiłek w cieniu. Wszystko wskazuje na to, że niektórym z nich jedzenie trawiło się tak głośno, iż nie obeszło się bez dziwnych odgłosów, a nawet…. „bąków”! Liz nie mogła tego nie słyszeć.

Warto zaznaczyć, że nie jest to rzadkością w przypadku odpoczynku i snu w grupie tych pięknych zwierząt. Aby jednak do tego doszło, muszą być całkowicie zrelaksowane, żyć w zgodzie z resztą i przebywać w swoim otoczeniu.

Żeby było jasne, żaden z koni, które są widoczne na poniższym nagraniu, nie jest chory i nie ma problemów żołądkowych. Po prostu trzeba zrozumieć ich zachowanie!

Źródło: podaj.to

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here