Strona główna ROZRYWKA Gdy matka ogląda mieszkanie syna, jest przerażona. Dopiero kiedy popycha tę ścianę,...

Gdy matka ogląda mieszkanie syna, jest przerażona. Dopiero kiedy popycha tę ścianę, nie może uwierzyć

Kiedy ten 37-letni Austriak kupował mieszkanie na poddaszu, które miało zaledwie 24 metry kwadratowe, jego matka była wprost przerażona.

Mały strych w Barcelonie, to zdecydowanie nie było to, czego zawsze pragnęła dla syna. Jednak Christian Schallert miał swój plan. Początkowo stan mieszkania był bardzo nieciekawy. Na ścianach wisiały strzępy tapety, a zniszczony tynk sypał się na głowę. Łazienka była schowana za zieloną ścianką.

Christian postanowił skorzystać z projektów, które pozwalają zaoszczędzić miejsce na łodziach. Nie tylko dokonał niesamowitej przemiany mieszkania, ale wykorzystał również kilka genialnych pomysłów, by zyskać przestrzeń.

W małym pokoiku, pod klapą kryje się kuchnię! Całość jest składana, co pozwala zaoszczędzić miejsce.

Znajomi Christiana żartują, że z powodu swojego zamiłowania do klocków Lego postanowił zamienić swoje mieszkanie w jedną z takich budowli. Przecież nieustannie coś w nim zmienia!

Zobaczcie nagranie, na którym ten pomysłowy mężczyzna prezentuje swoje lokum. Jego kreatywność jest godna pozazdroszczenia, a mieszkanko jest świetnym miejscem dla minimalistów!

Źródło: podaj.to

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here