Strona główna POLSKA „Tak kłamała minister Zalewska”. Nauczyciel gimnazjum pokazał wypowiedzenie umowy

„Tak kłamała minister Zalewska”. Nauczyciel gimnazjum pokazał wypowiedzenie umowy

Anna Zalewska zapewniała, że przez likwidację gimnazjów żaden nauczyciel nie straci pracy. Teraz już wiadomo, że obietnica minister edukacji miała niewiele wspólnego z rzeczywistością. Są na to dowody.

Karol Rajewski w latach 2014-2018 był burmistrzem Błaszek w woj. łódzkim. Ostatnio pracował jako nauczyciel w Publicznym Gimnazjum w Gruszczycach, ale będzie musiał się z nim pożegnać, bowiem dostał wypowiedzenie. 

Nauczyciel nie może być dalej zatrudniony, ze względu na „zmiany organizacyjne powodujące wygaszenie kształcenia w gimnazjum”. Rajewski pokazał dokument, jaki otrzymał. Można w nim przeczytać pełne uzasadnienie decyzji o zwolnieniu. 

W swoim wpisie nauczyciel przypomniał też słowa Anny Zalewskiej o tym, że przez likwidację gimnazjów żaden nauczyciel nie straci pracy. „Tak KŁAMAŁA Minister Zalewska wprowadzając swoją ‚deformę’ edukacji” – stwierdził.

„Najgorsze nie jest to, że dziś dostałem wypowiedzenie i stracę pracę w gimnazjum, ale to, że KŁAMCY będą reprezentowali Polskę w PE” – dodał na koniec Rajewski.

Przypomnijmy, że Anna Zalewska zdobyła mandat w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Minister edukacji tym samym uda się do Brukseli, gdzie będzie sprawować funkcję europosła.

Źródło: natemat.pl

1 KOMENTARZ

  1. Tam tez beda klamac ale za wieksze pieniadze bo przeciez o to chodzi aby nagrabic nagrabic jak najwiecej a guzik ich obchodza Polacy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here