Strona główna ŚWIAT Młoda kobieta jest szczęśliwa na plaży, gdy jednak zobaczysz jej pełne zdjęcie,...

Młoda kobieta jest szczęśliwa na plaży, gdy jednak zobaczysz jej pełne zdjęcie, doznasz przerazenie

Aimee Copeland ze stanu Georgia w USA jest radosną, energiczną dziewczyną, która nie straciła radości życia nawet po tragedii, jaka ją spotkała, gdy miała 24 lata. Aimee jeszcze studiowała, uwielbiała spędzać wolny czas z przyjaciółmi w aktywny sposób. Feralnego dnia wybrali się na kajaki. Doskonale pamięta, kiedy to było – 12. maja 2012 roku całe jej życie legło w gruzach. Na szczęście miała w sobie dość siły, by się pozbierać.

Aimee miała niegroźny wypadek w czasie spływu kajakowego, rozcięła łydkę. Absolutnie nikt nie spodziewał się, jakie będą prawdziwe konsekwencje tego wydarzenia! Do rany dostały się bakterie Aeromonas hydrophila, które w przypadku organizmu dziewczyny spowodowały obumieranie tkanek. Aby ratować jej życie, lekarze musieli amputować jej nogi oraz ręce.

Pozornie błahy wypadek zamienił jej życie w piekło. Jej ówczesny chłopak po dwóch latach od wypadku odszedł, ona sama walczyła z kompleksami i osamotnieniem. Starała się odnaleźć w nowej sytuacji, a w ostatnio udzielonym wywiadzie powiedziała bardzo mądre słowa! Przeczytacie je poniżej:

„Ostatecznie, nie mogłam pozwolić, by coś mnie zatrzymało. Nadzieja wciąż istnieje, a mój instynkt każe mi iść dalej i nie poddawać się.”

To nastawienie przynosi piękne owoce! Aimee znowu jest zakochana i szczęśliwa, swojego obecnego chłopaka Stevena poznała na portalu randkowym. Dalej stara się uprawiać sport i być aktywną, obroniła już drugi tytuł magistra!

Historia Aimee pokazuje, że nasze szczęście tak naprawdę zależy od nas samych i naszego nastawienia. W życiu zdarzają się różne tragedie, ale to, czy poddamy się czy może tak jak Aimee ruszymy dalej, zależy tylko od nas!

Wielkie brawa dla Aimee! Każdy powinien walczyć o szczęście tak, jak ona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here