Strona główna ROZRYWKA 41-latka spodziewała się trojaczków, ale kiedy w czasie porodu lekarz odkrył coś...

41-latka spodziewała się trojaczków, ale kiedy w czasie porodu lekarz odkrył coś nowego, wszyscy zdumieli się, a najbardziej przyszła mama

Wiadomość o ciąży dla wielu kobiet jest kompletnym zaskoczeniem i tak było w przypadku 41-letniej Kimberly Fugate. Kimberly miała już 10-letnią córkę, z mężem nie planowali powiększenia rodziny. Tym większe zdumienie przeżyli, gdy lekarz poinformował ich, że spodziewają się identycznych trojaczków!

Kimberly i Craig przez całą ciążę denerwowali się, czy dzieci urodzą się zdrowe. Przyszła mama martwiła się też swoim zdrowiem, ostatecznie nie miała już 20 lat… Zamiast jednak zamartwiać się, para postanowiła skupić się na przygotowaniu wszystkiego na przyjście na świat ich trzech córeczek.

W czasie porodu, ku zdumieniu wszystkich, lekarz krzyknął:

„Widzę więcej nóżek!”

Okazało się, że czwarty z noworodków za każdym razem w czasie badań i prześwietleń, chował się za pozostałymi siostrami!

Ten poród był absolutnie wyjątkowy, ponieważ prawdopodobieństwo urodzenia czworaczków w sposób naturalny wynosi 1:729.000! Do tego dziewczynki są identyczne.

Siostry spędziły w szpitalu kilka miesięcy, ale w końcu mogły pojechać do domu. Świetnie się rozwijają, a ich mama nie wyobraża sobie życia bez ich śmiechu! No cóż, Craig może uważać się za szczęściarza – otaczają go same piękne i radosne kobietki!

Źródło: polubione.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here