Strona główna POLSKA „Wyborcza” zapowiada nową „orkę” na działce Morawieckiego. „To początek niespodzianek”

„Wyborcza” zapowiada nową „orkę” na działce Morawieckiego. „To początek niespodzianek”

Działka Mateusza Morawieckiego – czy raczej jego żony – coraz bardziej zaczyna przypominać szafę pełną trupów. „Gazeta Wyborcza” zapowiedziała właśnie kolejne sensacyjne odkrycie dotyczące tej sprawy. „Zapowiada się ciekawy cykl” – pisze wicenaczelny gazety Jarosław Kurski. Rewelacje mamy poznać już w piątkowym wydaniu.

„Dlaczego warta 4 mln zł działka została kupiona/sprzedana za 700 tys zł? W jutrzejszej ‚Gazecie Wyborczej’ szukamy odpowiedzi z Wojciechem Czuchnowskim. A to dopiero początek niespodzianek…” – pisze na Twitterze Jacek Harłukowicz, który jest współautorem materiałów o działce Mateusza Morawieckiego.

W podobnym tonie „zajawia” kolejne wydanie gazety jej wydawca Roman Imielski. Ten dziennikarz „Gazety Wyborczej” zdradza, że w nowym artykule o działce premiera poruszony zostanie też watek związany z Watykanem.

Tradycyjnie też swoje „ostrzeżenie” pod adresem Mateusza Morawieckiego i jego kancelarii wysłał wicenaczelny „Wyborczej” Jarosław Kurski. Wymownie stwierdził on, że tym razem sztab kryzysowy nie zbierze się w sprawie powodzi.

Poprzednia publikacja gazety, a zarazem pierwsza, która dotyczyła zakupu działki przez Mateusza Morawieckiego, także została poprzedzona poważnymi zapowiedziami i ostrzeżeniami. Okazało się, że nie były przesadzone, bo artykuł rozpętał prawdziwe piekło w obozie PiS. Do tego stopnia, że sprawa działki premiera może przesądzić o losie wyborów do PE i o losie Morawieckiego na stołku szefa rządu.

Źródło: natemat.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here