Strona główna ROZRYWKA Złóż dłoń w pięść: odkryjesz swoją osobowość

Złóż dłoń w pięść: odkryjesz swoją osobowość

Wiele osób zdaje sobie sprawę, że mowa ciała wiele mówi o naszej osobowości.

Na przykład, wiele o nas mówi to, jak śpimy. Ale czy zdajesz sobie sprawię, że bardzo dużo o twojej osobowości mówi, to w jaki sposób składasz dłoń w pięść?

Musisz po prostu złożyć dłoń w pięść i porównać ją ze zdjęciami poniżej.

Który układ jest najbardziej zbliżony do twojego?

pięść

1. Kciuk wewnątrz dłoni

Co sądzą o tobie inni:

Ludzie podziwiają twój entuzjazm, kreatywność oraz inteligencję. Wiele osób uważa, że jesteś ostrożny i że prowadzisz spokojne i harmonijne życie.

Jaki jesteś naprawdę:

Starsza się nikogo nie skrzywdzić i jesteś osobą spokojną. Lubisz spędzać czas z przyjaciółmi i doceniasz ludzi lojalnych i uczciwych.

Twoje życie miłosne:

Chcesz, aby twój związek był spokojny. Przywiązujesz się do ludzi, ale gdy dzieje się źle, podtrzymujesz związek, ponieważ nie chcesz krzywdzić drugiej strony. Unikasz dramatycznych sytuacji.

pięść z kciukiem na zewnątrz

2. Kciuk wzdłuż palców

Co sądzą o tobie inni:

Jesteś charyzmatyczny i utalentowany, a wszyscy doceniają twoją dobroć. Masz wysoką samoocenę, jesteś pomocny i z każdym potrafisz się dogadać.

Jaki jesteś naprawdę:

Często unikasz różnych sytuacji, jeśli sądzisz, że ktoś może cię skrzywdzić. Unikasz ryzyka i masz wysokie wymagania. Ludzie uwielbiają twoje towarzystwo, a ty doceniasz ich obecność.

Twoje życie miłosne:

Nie wybaczasz jako pierwszy i na długo zapamiętujesz urazy z przeszłości. Trudno się otwierasz i boisz się, że ktoś cię zrani.

pięść z kciukiem na jednym palcu

3. Kciuk oparty na palcu wskazującym

Co sądzą o tobie inni:

Masz rozbudowaną wyobraźnię i często bierzesz pod uwagę różne scenariusze. Jesteś także hojny i przyjacielski. Masz wielkie poczucie humoru i zawsze otacza się wiele osób. Czasami potrafisz być uparty i niecierpliwy.

Jaki jesteś naprawdę:

Doceniasz uczciwość oraz uprzejmość. Masz szacunek dla innych ludzi i liczysz się z innych zdaniem. Czasami ludzie wykorzystują twoją dobroć, ale bardzo szybko jesteś w stanie wykryć, że ktoś ma wobec ciebie nieczyste zamiary.

Twoje życie miłosne:

Do miłości podchodzisz rozsądnie i najważniejsze dla ciebie jest to, aby podążać za marzeniami i dlatego szukasz prawdziwej miłości.

pięści

Źródło: podaj.to

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here