Strona główna ROZRYWKA Właściciel prosi swoją papugę kakadu o wejście do klatki – zobacz jej...

Właściciel prosi swoją papugę kakadu o wejście do klatki – zobacz jej bezcenną reakcję

Jeżeli kiedykolwiek miałeś lub miałaś do czynienia z upartym dzieckiem, to wiesz jak trudne czasami bywa namówienie go do zrobienia czegoś, na czym ci zależy. Analogiczna sytuacja ma miejsce, gdy właściciel papugi kakadu próbuje namówić ją do współpracy.

Mężczyzna uprzejmie prosi swoją kakadu o to, aby wróciła do klatki. Ale ptak ma zgoła odmienne plany i odpowiada mu niewiarygodną, choć nonsensowną tyradą.

Prowadzenie rozmówek z papugą, taką jak kakadu, ale także z papugami innych gatunków, to niezła zabawa. To niewiarygodne jak te ptaki potrafią naśladować ludzkie głos, czasami powtarzając najdrobniejsze detale.

Ta papuga kakadu ma na imię Pebble. Pomimo, że ma miłego właściciela, to chyba akurat nie ma najlepszego dnia. Gdy jej pan prosi ją o wejście do klatki, ta postanawia stawić opór.

Pomimo, że czasami trudno zrozumieć co akurat mówi, to w kilku przypadkach jesteśmy pewni, że można usłyszeć jak rzuca przekleństwami. Ale jedno trzeba przyznać. Ta papuga nawet gdy jest wkurzona, jest prawdziwym słodziakiem.

Pebble to naprawdę uparta, ale bardzo słodka papuga kakadu.

Źródło: podaj.to

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here