Strona główna ROZRYWKA Prawdziwy Scooby-Doo żyje i ten pies jest tego dowodem. Największy, a zarazem...

Prawdziwy Scooby-Doo żyje i ten pies jest tego dowodem. Największy, a zarazem najstrachliwszy

Kojarzycie bajkę Scooby-Doo? Scooby to ogromny pies, który jest bardzo strachliwy. Jest dowód na to, że taki pies istnieje na prawdę.

Sian Barrett, matka dwójki dzieci, która prowadzi sklep Pet Supplies jest posiadaczką psa Presleya, który został właśnie nazwany prawdziwym Scooby Doo.

Wszystko za sprawką tego, że Presley boi się wszystkiego, łącznie z malutkimi psami podobnie, jak sam bajkowy Scooby.
Pies waży około 82 kg, a jego wzrost sięga 180 cm, posiada jednak najdelikatniejszą naturę jaką można spotkać u zwierzęcia.

1

Sian Barrett wspomina, że zawsze kiedy w parku są inne psy, to Presley jest taki przestraszony, że chowa się za wszystkim czym może, a z kryjówki wychodzi dopiero jak psy zniknął mu z punktu widzenia i poczuje się bezpieczny.

2

W domu, Presley używa poduszki jako przedmiotu, który łagodzi jego strach, a sama Pani Barrett uważa, że pies widzi w niej matkę przez to, że jest u niej od szczeniaka, dlatego przy niej czuje się najbezpieczniej.

3

Każdy, kto po raz pierwszy spotyka się z Presleyem jest pełen obaw i strachu ze względu na jego ogromny wzrost, jednak po chwili okazuje się, że jest to najmilsze i najukochańsze zwierzę, które nie skrzywdziło by nawet „muchy”.

Zwierzak jest brany jako dobry przykład swojej rasy – doga niemieckiego, o najdelikatniejszej naturze i największym sercu.

Źródło: polubione.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here