Strona główna ŚWIAT 9-latek pilnie się uczył i ciężko pracował w gospodarstwie rodziców. Kiedy ojciec...

9-latek pilnie się uczył i ciężko pracował w gospodarstwie rodziców. Kiedy ojciec dał mu to, nie mógł powstrzymać łez

Dla większości z nas wiek 9 lat to okres beztroski i swobody. Czas, w którym naszym jedynym obowiązkiem jest chodzenie do szkoły i odrabianie prac domowych.

Rodzina małego Kolta nie należy do najbardziej zamożnych. Posiadają małą farmę i nie mogą narzekać na nadmiar rąk do pracy. W gospodarstwie pomagają wszyscy, również dzieci.

Kolt pracuje często do samego wieczora. Chłopak jednak się nie skarży. Gdy wraca ze szkoły, szybko odrabia lekcję i biegnie pomagać rodzicom.

Jedyną rozrywką chłopca jest oglądanie meczów baseballu. Fascynuje go ten sport. Zna wszystkich gracy i wyniki meczów Chicago Cubs, czyli jego ulubionej drużyny.

Rodzice Kolta doceniają to, co robi ich syn, a czego nie muszą robić jego rówieśnicy.

Pewnego dnia ojciec przyszedł do 9-latka, gdy ten pracował akurat w stajni. Wręczył mu kopertę i powiedział:

– „Dzisiejszy dzień był pewnego rodzaju sprawdzianem. Chciałem wiedzieć jak się zachowasz, bo wiedziałem, że jesteś zmęczony. Ani razu nie zacząłeś narzekać i zrobiłeś wszystko o co Cię poprosiłem.”

Siostra chłopca nagrała ten moment. Gdy Kolt otworzył kopertę i zobaczył bilety na mecz Chicago Cubs… Musicie to zobaczyć.

Nagranie zobaczył jeden z zawodników drużyny, Anthony Rizzo. Zrobiło ono na nim ogromne wrażenie. Zadbał o to, aby rodzina w trakcie meczu siedziała w loży VIP, a po meczu Kolt mógł spotkać się z drużyną.

To dopełniło szczęście chłopca, który zasłużył na to jak mało kto i docenił jak nikt. Może niektórzy rodzice powinni obejrzeć to nagranie, bo daje do myślenia…

Źródło: polubione.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here