Strona główna ŚWIAT Kobieta została zaatakowana przez 2 mężczyzn. Nagle dostrzega przerażenie w ich oczach....

Kobieta została zaatakowana przez 2 mężczyzn. Nagle dostrzega przerażenie w ich oczach. Gdy się odwraca, widzi…

Wakacje powinny być przyjemne i relaksujące. Może to być wycieczka za granicę, na wieś czy nawet kilka nocy spędzonych na pobliskiej plaży.

Niezależnie gdzie jesteśmy, ostatnią rzeczą jakiej chcemy podczas urlopu to traumatyczne wydarzenie. 25-letnia Georgia Bradley była na wakacjach w Grecji, gdy przytrafiło się jej właśnie coś takiego.

Kobieta postanowiła pewnego dnia przejść się po plaży przy hotelu. Zauważyła, że za nią szło dwóch dziwnych facetów. Z początku nie zwróciła na nich większej uwagi, ale w końcu zorientowała się, że mężczyźni ją śledzą.

– „Postanowiłam przejść się po plaży i spotkałam dwóch mężczyzn, którzy nachalnie próbowali zaprosić mnie na drinka. Cały czas im odmawiałam” – opowiada Georgia.

– „Wtedy jeden z nich złapał mnie za rękę i nie wiedziałam, co będzie dalej. Byłam sama, a to była przerażająca i trudna sytuacja” – mówi kobieta.

Nagle znikąd nadeszła pomoc. Włochata pomoc…

– „Wyskoczyła znikąd, dobiegła do mnie i zaczęła szczekać oraz lizać moją rękę. Uratowała mnie. Musiała zorientować się, że coś jest nie tak” – twierdzi Georgia.

Mężczyźni przestraszyli się psa i szybko uciekli, zostawiając kobietę.

Piesek szedł za Georgią całą drogę do hotelu. Kobieta pytała miejscowych, ale nie udało się jej znaleźć właściciela psa. Postanowiła nadać suczce imię Pepper. Wpadły na siebie jeszcze kilkukrotnie podczas pobytu kobiety w Grecji.

– „Praktycznie codziennie wieczorem spotykałam ją przy barach i restauracjach, próbującą zdobyć nieco uwagi turystów. Kilka razy chodziła za mną i zastanawiałam się, co mogę zrobić. Gdy jechałam na lotnisko, popatrzyłam do tyłu, a Pepper biegła za samochodem. Złamało mi to serce.”

Gdy Georgia wróciła do Wielkiej Brytanii, podjęła decyzję. Musiała coś zrobić. Postanowiła adoptować Pepper.

Georgia kupiła bilet do Grecji i z pomocą organizacji dla zwierząt adoptowała dzielną suczkę. Po zaszczepieniu, zaczipowaniu i wyrobieniu paszportu, Pepper mogła towarzyszyć Georgii w powrocie do domu.

Tydzień po tym, jak kobieta wraz z psem wróciła do domu, odkryła, że Pepper jest w ciąży. Niedługo potem Georgia miała w domu 6 szczeniaczków i dumną matką.

Świetna historia.

Źródło: polubione.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here