Strona główna ROZRYWKA Kobieta opublikowała zdjęcie 3-letniej dziewczynki. Za godzinę pod jej domem było 50...

Kobieta opublikowała zdjęcie 3-letniej dziewczynki. Za godzinę pod jej domem było 50 policjantów

Niektóre dzieci, nawet tak małe, jak 3-letnia Hannah potrafią zadziwić konsekwencjami swoich fascynacji.

Hannah Pasley z Kansas uwielbia policjantów. Odkąd tylko zaczęła mówić, ciągle twierdzi, że kiedyś będzie policjantką. Jest szczęśliwa, gdy widzi policyjny mundur i sama o takim marzy. Rodzice dziewczynki nie należą do tych, którzy spełniają każdą zachciankę swojego dziecka. Uczą dziewczynkę, że na spełnienie swoich marzeń trzeba ciężko pracować.

Pomogli 3-latce urządzić stanowisko z lemoniadą przed domem, gdzie dziewczynka w towarzystwie swoich opiekunów sprzedawała orzeźwiający napój. Hannah jest prawdziwą maskotką okolicy, więc sąsiedzi chętnie przychodzili skorzystać z oferty 3-latki pomóc spełnić jej marzenia.

Jej ciocia zrobiła 3-latce zdjęcie i wrzuciła na Facebooka post:

„Chciałam Was prosić o przysługę. Jeśli macie wśród znajomych policjantów, powiedzcie im, że pewna 3-latka sprzedaje lemoniadę, żeby kupić sobie strój policjantki. Uwielbia policję i na pewno ucieszy się widząc jednego ze swoich bohaterów.”

1

Ludzie masowo zaczęli udostępniać post. Poruszył on serca policjantów. Wystarczyła niespełna godzina, aby pod dom dziewczynki podjechało ponad 50 funkcjonariuszy.

2

Wszyscy chcieli sprawić Hannah radość, kupując od niej lemoniadę, pozwalając posiedzieć w radiowozie, a jeden zespół przywiózł dla niej nawet kostium policjantki.

3

Nie trzeba chyba mówić, że Hannah była przeszczęśliwa.

4

Funkcjonariusze twierdzą, że tak uparta 3-latka wyrośnie na świetną policjantkę. Żałowali, że większość z nich zakończy już wtedy służbę.

Źródło: polubione.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here