Strona główna GWIAZDY Wiśniewski wycofa papiery rozwodowe? Dominika Tajner szczerze o jego powrocie

Wiśniewski wycofa papiery rozwodowe? Dominika Tajner szczerze o jego powrocie

Michał Wiśniewski, ku zaskoczeniu wszystkich fanów, nagle zdecydował się na rozwód ze swoją czwartą żoną. Przez ostatnie tygodnie para zdawała się mieć ze sobą z tego powodu bardzo słaby kontakt. Dominika Tajner wspominała o Wiśniewskim w wywiadach, opowiadając tylko ogólnie o towarzyszących jej emocjach w związku z rozstaniem. Nic nie wskazywało na to, aby ich relacja miała się poprawić. Jeden z portali zasugerował jednak ostatnio, że istnieje na to realna szansa. Czy Wiśniewski zdecyduje się wrócić do Dominiki?

Michał Wiśniewski postanowił rozwieść się z Dominiką Tajner – czym wywołał w mediach olbrzymie kontrowersje. Czwarta żona była wyraźnie zaskoczona jego decyzją, lecz pomimo ogromnego smutku, przyjęła z pokorą wiadomość od Michała.

Para od rozstania z oczywistych powodów nie miała ze sobą zbyt częstego kontaktu. Jak donosi „Super Express” w ostatnim czasie jednak zbliżyła ich do siebie tragedia związana z synem Tajner, który obecnie nadal przebywa w szpitalu. Pojawiły się nawet spekulacje, że rodzinny dramat pomógł Wiśniewskiemu spojrzeć na rozwód z nieco innej perspektywy.

Michał Wiśniewski wróci do Dominiki?

Jak donosi „Pudelek” Michał Wiśniewski stara się nieustannie być przy dziecku swojej byłej żony. Postanowił w tych trudnych chwilach towarzyszyć jej, choć oczywiście chodzi mu tylko i wyłącznie o dobro chłopca, a nie o samą Tajner. Dominika też stara się być przy Maksymilianie niemal codziennie przez całą dobę, co oczywiście bardzo przemęcza jej i tak wyczerpany już psychicznie organizm. Michał kilka razy pomagał więc i zastępował Dominikę przy łóżku Maksymiliana, aby mogła ona w tym czasie odpocząć i zregenerować swoje siły.

„Super Express” zasugerował, że tragedia spowodowała, że w parze odżyły dawne uczucia, a sam Michał postanowił nawet poddać ostatnio refleksji swoją decyzję o rozwodzie. Portal spekuluje, że gwiazdor chce wrócić do Tajner, czyli do czwartej żony, z którą był najdłużej.

Do sprawy postanowiła odnieść się Dominika, która rozwiała wszelkie wątpliwości fanów nieustannie obserwujących w ostatnich tygodniach parę.

Dominika Tajner o powrocie Michała – „nic mi o tym nie wiadomo”

Portal „Plejada” postanowił wprost zapytać samą Dominikę Tajner o powrót Michała. To byłoby przecież dość nieoczekiwany zwrot w ich relacji. Okazuje się, że prawdopodobnie na nic takiego się nie zanosi, a przynajmniej tak uważa Tajner.

 – Nic nie wiem na ten temat. Moim zdaniem to mało prawdopodobne. Teraz cały czas poświęcamy mojemu synkowi – powiedziała tabloidowi.

Do rozwodu najprawdopodobniej więc dojdzie, choć z pewnością fani chcieliby, aby para do siebie wróciła.

Źródło: pikio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here