Strona główna ZDROWIE Nałóż to na ręce, a pozbędziesz się wszelkich plam i zmarszczek

Nałóż to na ręce, a pozbędziesz się wszelkich plam i zmarszczek

Kobiety koncentrują się głównie na tym, jak wygląda ich twarz. Ważne, aby nie było na niej plam, zmarszczek i zaskórników.

Możesz mieć najładniejszą twarz na świecie, która nie zdradzi Twojego wiek, ale jeśli nie będziesz dbać o ręce, każdy domyśli się ile lat masz naprawdę.

Aby to ukryć, trzeba poświęcić swoim dłoniom nieco czasu. Nie trzeba jednak wydawać ogromnych pieniędzy na drogie produkty kosmetyczne. Dzisiaj mamy dla Ciebie naturalny środek, który sprawi, że Twoje dłonie będą piękne.

Oto najlepsze naturalne produkty, które odmłodzą Twoje dłonie:

Ziemniak

Jeśli chcesz mieć dłonie gładkie niczym jedwab, osiągniesz to używając ziemniaka. Upiecz średniej wielkości ziemniaka, a następnie rozgnieć go widelcem i dodaj do niego 2 łyżki oliwy z oliwek, miodu oraz mleka. Wymieszaj całość, aż do uzyskania jednolitej masy. Mieszankę przechowuj w lodówce i stosuj 2 – 3 razy w tygodniu. Pozostaw ją na skórze przez 15 minut, a następnie umyj ręce wodą i mydłem.

Jajko

Jeśli chcesz, aby Twoja skóra była bardziej elastyczna, użyj jajka. Oddziel białko i wymieszaj a 1 łyżką miodu. Stosuj mieszankę na rękach i pozostaw do wyschnięcia. Następnie umyj ręce letnią wodą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here