Strona główna ROZRYWKA Kobieta szczęśliwie urodziła dziecko, ale mina jej męża sprawiła, że krzyknęła „Co...

Kobieta szczęśliwie urodziła dziecko, ale mina jej męża sprawiła, że krzyknęła „Co się stało?!”

Gdy Danielle Williams dowiedziała się, że po raz drugi zostanie matką, wraz z mężem Kylem byli przeszczęśliwi.

Para wraz ze swoją córką Peyton odliczali dni do porodu. Był to dla nich radosny czas. Ciąża przebiegała bez problemów. Kiedy Danielle była w piątym miesiącu, poszła na standardowe badanie USG. Okazało się, że urodzi ona kolejną córkę. Peyton bardzo cieszyła się, że będzie miała młodszą siostrzyczkę. Rodzice zaczęli kupować różowe ubranka, zabawki i inne rzeczy. Przemalowali też pokój i wybrali imię – Charlee. Gdy nadszedł dzień porodu, rodzina przeżyła największy szok w życiu.

Kobieta bardzo długo miała za małe rozwarcie. Poród trwał już 20 godzinę, kiedy lekarze postanowili przeprowadzić cesarskie ciecie. Kyle był również zmęczony całą tą sytuacją. Postanowił jednak, że nie opuści żony i będzie towarzyszyć jej podczas zabiegu.

Kyle cierpliwie przyglądał się pracy lekarzy i czekał, aż jego córka w końcu pojawi się na świecie. Gdy zobaczył swoje drugie dziecko, natychmiast zorientował się, że coś jest nie tak. Zamiast córki jego żona urodziła syna…

W trakcie poprzedniego badania USG zaszła pomyłka. Lekarz źle zinterpretował obraz i pomylił płeć dziecka. Mimo iż może wydawać się to dziwne, takie pomyłki zdarzają się dość często, szczególnie, gdy obraz w trakcie badania nie jest wyraźny.

uro2
1

Danielle i Kyle byli w szoku, ale szczęśliwi. Wpadli też na ciekawy pomysł. Postanowili zaskoczyć swoich znajomych i rodzinę i nie mówić o płci tak, aby wszyscy byli tak samo zaskoczeni, jak oni.

Poniżej możecie obejrzeć reakcję babci i innych członków rodziny oraz

przyjaciół. Gdy dowiadują się, że zamiast Charlee urodził się Bentley.

Źródło: polubione.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here