Strona główna ROZRYWKA Długość twoich palców zdradza to jakim jesteś człowiekiem. Sprawdź czy wszystko się...

Długość twoich palców zdradza to jakim jesteś człowiekiem. Sprawdź czy wszystko się zgadza

Naukowcy odkryli coś niezmiernie fascynującego w ludzkich dłoniach. Ukryte są w nich cechy Twojej osobowości. Sekret leży w długości palca serdecznego i wskazującego.

Te długości pokazują ile testosteronu nabyłeś w ciągu dziewięciu miesięcy, które spędziłeś w łonie matki. Testosteron może wpływać na osobowość, więc da się w ten sposób rozróżnić pewne cechy danego człowieka, patrząc wyłącznie na jego palce.

Istnieją trzy typy dłoni. Nazwijmy je A, B i C. Dzisiaj dowiesz się jaki typ posiadasz i co to oznacza.

Typ A: palec serdeczny jest dłuższy niż palec wskazujący

re1
1

Osoby z dłuższym palcem serdecznym zwykle są bardziej atrakcyjne. Są też bardziej agresywne i chętniej podejmują ryzyko. Naukowcy odkryli również, że ludzie posiadający dłuższy palec serdeczny posiadają tendencję do zarabiania większych pieniędzy niż ich odpowiedniki z krótszymi palcami.

Typ B: palec serdeczny jest krótszy niż palec wskazujący

re2
2

Ludzie o krótszym palcu serdecznym maja wysokie mniemanie o sobie, a nawet mogą być narcystyczni. Lubią być sami i niechętnie zgadzają się na towarzystwo innych. Stąd też w kwestii miłości są niedostępne, uparte i ciężko im zaimponować. Dodatkowo ich zmysły są często bardziej wyostrzone niż u innych typów.

Typ C: palec serdeczny i palec wskazujący są tej samej długości

re3
3

Ludzie posiadający równej długości palec wskazujący i serdeczny są bardzo pokojowo nastawione do innych osób. Są to dobrzy mediatorzy, ale też kochający i lojalni partnerzy. Są często bardziej zrównoważeni niż inni, a także skromniejsi i bardziej powściągliwi.

Jakiej długości są Twoje palce? Czy powyższe opisy sprawdziły się w Twoim wypadku? Daj nam znać w komentarzach.

Źródło: polubione.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here