Strona główna ROZRYWKA Dyrektorka zdradziła sekret 77-letniej woźnej i zmusiła ją do przyjścia na salę...

Dyrektorka zdradziła sekret 77-letniej woźnej i zmusiła ją do przyjścia na salę gimnastyczną, gdzie czekali na nią wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły

Niektórzy mylnie sądzą, że szkołę tworzą mury, uczniowie i nauczyciele. Zapomina się jednak o innych osobach pracujących w tych miejscach.

A przecież sprzątaczki, woźni, pracownicy sekretariatu i inni powiązani z życiem szkoły ludzie również tworzą część tego miejsca.

W jednej ze szkół w USA woźną jest 77-letnia Frances Buzzard. Kobieta przepracowała tam całe swoje życie i niezmiennie powtarza, że kocha uczniów i specyficzny klimat szkoły. Mimo tego, że Frances od wielu lat pracowała w tym samym miejscu, nikt nie miał pojęcia o jej sekrecie.

Na szczęście zmieniło się to, a wtedy zdumiona woźna została poproszona o natychmiastowe stawienie się na sali gimnastycznej.

wozna1
1

Kobieta była pewna, że na sali trzeba coś szybko posprzątać albo że coś się popsuło i stąd wezwanie. Bardzo się zdziwiła.

Okazało się, że dyrekcja szkoły dowiedziała się o smutnym fakcie z życia swojej pracownicy. Frances nigdy nie miała przyjęcia urodzinowego. Z okazji jej 77 urodzin, szkolna społeczność postanowiła ten fakt zmienić.

Ku swojemu zdumieniu, ale i wielkiej radości, kobieta zobaczyła coś, czego nie zapomni już nigdy.

wozna3
2

Prawie dwustu uczniów i prawie wszyscy nauczyciele i koledzy z pracy odśpiewało solenizantce „happy birthday”. Nie zabrakło także mini torcików, z których Frances zdmuchnęła świeczki, wypowiadając życzenie.

wozna4
3

Kobieta dostała też wiele prezentów wykonanych przez uczniów, w tym zabawną projekcję zdjęć z nią w roli głównej.

Ten uśmiech mówi wszystko. Oby w każdej szkole woźni byli tak doceniani.

wozna6
4

Jeśli uważasz, że to piękny pomysł, udostępnij ten wpis. Może inne szkoły również się zainspirują. Poniżej możesz obejrzeć relację wideo z tego wydarzenia:

Źródło: polubione.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here