Strona główna GWIAZDY Małgorzata Rozenek-Majdan obrzydziła internautów fotką z psem. Wtedy do akcji wkroczył jej...

Małgorzata Rozenek-Majdan obrzydziła internautów fotką z psem. Wtedy do akcji wkroczył jej mąż

„Perfekcyjna” wywołała spore zamieszanie swoimi zdjęciami z psiakiem. Buziak, który podarowała szczeniakowi, rozczulił wielu fanów. Pojawiły się tez głosy krytyki, która uznała, że to niehigieniczne. Wtedy na białym koniu wjechał Radosław Majdan.

Czułe powitanie po dłuższej nieobecności pomiędzy Małgorzatą Rozenek-Majdan a ich nowym „dzieckiem” – buldogiem Georgem, zdobyło serca internautów. „Nie ma jak w domu” – podpisała swoje zdjęcia na Instagramie Gonia.

Wiele osób było zauroczynowych zdjęciami, ale znalazli się i hejterzy, którzy skrytykowali celebrytkę. Poczuli się zniesmaczeni.

„Gosia jak ty się potem całujesz z mężem? To jest ohydne, brak mi słów”, „Rzygać mi się chce. Całować psa? A co na to twój Radosław?” – czytamy w komentarzach. Na ostatni odpowiedział na to mąż Radosław. Nie przebierał w słowach. „Ja też całuje nasze psy, więc rzygaj do woli” – wyznał były piłkarz. Na swoim Instagramie też zresztą wrzucił zdjęcie z pieskami.

View this post on Instagram

Ja i mój gang 🦴 #gangmajdana 🐶

A post shared by Radosław Majdan (@r_majdan) on

Wielu internautów również stanęło w obronie polskiej „power couple” i takiej formy wyrażania miłości do pupilków.

„Tylko ktoś, kto nie miał nigdy zwierząt, czy to psów, czy kotów, jest w stanie pomyśleć i napisać coś takiego.. To członkowie rodziny, którzy po kilkudniowej nieobecności są stęsknione, szczęśliwe i potrzebują czułości, przytulania, całowania. Rozumiem doskonale i kocham to, jaką tworzycie rodzinę. I dla siebie i dla zwierzaków” – napisała jedna z internautek.

Dodajmy, że Radosław często niczym lew staje po stronie swojej ukochanej. Odpowie internautom, gdy skrytykują jej książkę albo styl życia. Takie zachowanie imponuje osobom śledzących ich profile.

Źródło: natemat.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here