Strona główna ROZRYWKA W metrze zauważyła, że naprzeciwko niej siedzi keanu reeves. To, co zrobił...

W metrze zauważyła, że naprzeciwko niej siedzi keanu reeves. To, co zrobił mocno ją zdziwiło

Hollywodzkie gwiazdy kojarzą nam się z czymś niedostępnym i życiem w otoczonych murami i strzeżonymi przez ochroniarzy posiadłościach.

Spotkanie wielkiej gwiazdy w metrze jest więc czymś niespodziewanym. Tymczasem Keanu Reeves, bo o nim mowa, od pewnego czasu daje się poznać jako człowiek, który nie ma dużo wspólnego z blichtrem i wynoszeniem się ponad innych.

gw1
1

Pomimo swojej sławy stara się prowadzić normalne życie, doceniając małe rzeczy. Wielokrotnie można było przeczytać w prasie o tym, że nie prowadzi życia, jak większość celebrytów. Nim osiągnął sławę, był skromny i taki pozostał. Nie jest to jednak łatwe, gdy osiągnęło się spory sukces w Hollywood.

Jego życie ukształtowała niełatwa historia. Jego matka była prostytutką, a jego ojciec trafił do więzienia za handel narkotykami. Najlepszy przyjaciel zmarł po przedawkowaniu, a siostra chorowała na białaczkę. Udało się jej jednak pokonać chorobę, a aktor przekazał 70% wynagrodzenia za rolę w Matrixie szpitalom, które podejmują walkę z tą ciężką chorobą.

W młodości był szaleńczo zakochany, a gdy jego dziewczyna zaszła w ciążę, mieli wziąć ślub. Niestety, ich wspólne dziecko urodziło się martwe, a dziewczyna zginęła w wypadku samochodowym.

gw2
2

Taka ilość nieszczęść, to aż nadto na jednego człowieka. Mógłby zupełnie inaczej pokierować swoim losem, ale właśnie postanowił być skromny i samotny. Na pytanie o to, dlaczego jest smutny, Keanu Reeves odpowiedział kiedyś dziennikarzowi:

– ,,Ty potrzebujesz do życia szczęścia, ja nie.”

Pozostał więc zwyczajnym człowiekiem, wrażliwym na naturę świata i jego paradoksy. To jego słowa:

– ,,Nie mogę być częścią świata, gdzie mężczyźni ubierają swoje żony jak prostytutki, pokazując wszystko, co powinno zostać ukryte, gdzie nie ma pojęcia honoru i godności, gdzie rzadko można polegać na kimś, kto mówi, że coś obiecuje.

Gdzie kobiety nie chcą mieć dzieci, a mężczyźni nie chcą zakładać rodzin.

Gdzie frajerzy wierzą, że odnieśli sukces, siedząc rozparci za kierownicami limuzyn ich ojców, gdzie ojcowie mający iluzję władzy, próbują udowadniać ci, że jesteś nikim.

Gdzie ludzie fałszywie deklarują wiarę w Boga z kieliszkiem w ręku i brakiem zrozumienia podstaw, tego w co wierzą.

Gdzie pojęcie zazdrości jest uważane ze słabość, a skromność jest wadą.

Gdzie ludzie zapominają o miłości, szukając najlepszej opcji dla siebie, a nie człowieka w człowieku.

Gdzie ludzie wydają ostatnie pieniądze na swój samochód, nie szczędząc środków ani czasu, a sami są tak słabi, że sądzą iż to drogie cacko ukryje ich słabość.

Gdzie chłopcy tracą ciężko zarobione przez rodziców pieniądze w klubach, a dziewczyny kochają ich za to.

Gdzie nie można odróżnić kobiet od mężczyzn, a nazywane jest to „wolnością wyboru”, zaś idących tradycyjną ścieżką nazywa się upośledzonymi despotami.

Ja wybieram swoją drogę, jest mi tylko przykro, że nie znalazłem zrozumienia, wśród ludzi, na których naprawdę mi zależało.”

gw3
3

Podąża więc swoją ścieżką i prowadzi proste życie. Powiedział kiedyś, że nie potrzebuje willi, bo w swoim mieszkaniu wszystko, czego potrzebuje, ma w zasięgu ręki. Jeździ także metrem, gdzie zrobiono mu niejedno zdjęcie.

Poniższy filmik pokazuje, jak bardzo prawdziwe są opinie o nim. Jest zwyczajnym, prostym człowiekiem.

Takie historie warto rozpowszechniać. Wszyscy powinniśmy pamiętać, że kariera i pieniądze nie są w życiu celem. Są tylko środkiem, bym móc dokonać wolnego wyboru, w jaki sposób naprawdę chcemy żyć.

Źródło: polubione.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here