Strona główna POLSKA „Dla kasy rzucił urząd premiera”. Wściekła Pawłowicz zwymyślała Tuska po jego przemówieniu

„Dla kasy rzucił urząd premiera”. Wściekła Pawłowicz zwymyślała Tuska po jego przemówieniu

Krystyna Pawłowicz nie zostawiła suchej nitki na Donaldzie Tusku, który 3 maja w Warszawie wygłosił swój wykład. Zdaniem posłanki PiS były premier „upokorzył i zubożył Polaków”. A to tylko część jej zarzutów pod adresem szefa Rady Europejskiej.

„IDŹMY na wybory 26 V i głosujmy na PIS, by już NIGDY WIĘCEJ na żadne stanowisko w UE nie został przez Niemców lub Francuzów WSKAZANY ktoś taki, jak D. TUSK – napisała Krystyna Pawłowicz na Twitterze.

W dalszej części swojego posta stwierdziła, że „Tusk dla kasy porzucił funkcję premiera”. „Upokorzył i zubożył Polaków, dzieli nas, łamie traktaty i podważa wynik demokratycznych wyborów w RP” – wymieniała dalej posłanka. 

Przypomnijmy: Donald Tusk wygłosił w Warszawie wykład w Auditorium Maximum na zaproszenie magazynu Liberté! w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Można powiedzieć, że Pawłowicz 3 maja uczyniła dniem agitacji na Twitterze. Kilka godzin wcześniej również nawoływała, by w wyborach do Parlamentu Europejskiego zagłosować na PiS. „By piękna polska historia i tradycje, jak te majowe święta katolickie i narodowe w Polsce przetrwały; by zagraniczna unijna kosmopolityczna, lewicowa międzynarodówka nigdy nam ich nie mogła zakazać lub odebrać” – przekonywała przedstawicielka PiS.

Źródło: natemat.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here