Strona główna ZDROWIE Usuń haluksy w naturalny sposób. Lekarze o tym nie mówią

Usuń haluksy w naturalny sposób. Lekarze o tym nie mówią

Choć haluksy nie zawsze wywołują ból, mają wielki wpływ na jakość życia – wyglądają nieatrakcyjnie i wymuszają noszenie obuwia, które nie do końca może się podobać.

Można je leczyć chirurgicznie, lecz jeśli nie jesteś fanem skalpela mamy dla Ciebie idealne, naturalne lekarstwo, dzięki któremu pozbędziesz się ich bezboleśnie i szybko. Dzięki niemu usuniesz wytrącającą się sól z organizmu, a to przywróci Twoim stopom pierwotny stan.

Herbata z liści laurowych

Dodaj łyżkę stołową pokruszonych liści laurowych do trzystu mililitrów wody i gotuj ją przez pięć minut, a po upływie wskazanego czasu przelej napój do termosu, i pozostaw go na noc. Rano odcedź preparat i pij go w ciągu dnia małymi łyczkami – to istotne, by nie spożyć go w całości za jednym razem. Preparat należy stosować przez siedem dni, lecz powinien być on zawsze świeży. Po tygodniu należy powtórzyć całą procedurę.

W rezultacie będziesz częściej oddawać mocz, co będzie wskazywało na rozpuszczanie soli w organizmie. Po dziesięciu dniach stosowania preparatu zauważysz widoczne różnice – będziesz czuć się znacznie lepiej, a ból powinien ustąpić. Spożywanie napoju przez okres dwóch miesięcy sprawi, że haluksy znacząco zmaleją lub kompletnie znikną.

Źródło: polubione.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here