Strona główna ŚWIAT Kate middleton zobaczyła 10-letniego chłopca w tłumie. Wystarczyło jedno spojrzenie i wiedziała,...

Kate middleton zobaczyła 10-letniego chłopca w tłumie. Wystarczyło jedno spojrzenie i wiedziała, że coś jest nie tak

Nieważne czy Twoja lista rzeczy do zrobienia jest długa albo, że masz mało czasu czy na zewnątrz jest zimno. Instynkt macierzyński nigdy nie zawodzi. Nawet wśród rodziny królewskiej.

Matka zawsze pozostaje matką. Spytajcie Kate Middleton, której ciepły gest wobec małego chłopca rozczulił cały świat.

kate1
1

Kate Middleton i książę William zostali rodzicami latem 2013 roku, gdy urodził się mały książę George. Dwa lata później, w maju 2015 roku, na świecie powitali księżniczkę Charlotte.

Nikt nie ma wątpliwości, że William i Kate stawiają dobro dzieci ponad wszystko. Kate Middleton udowodniła to, gdy niedawno obydwoje odwiedzili przemysłowe tereny w Coventry.

kate2
2

Całe miasto czekało na ich wizytę. W tłumie było także sporo dzieci w wieku szkolnym. Wszyscy czekali godzinami na zimnie, aby tylko móc ujrzeć księcia Williama i Kate na własne oczy. Niedługo później na miejscu pojawiła się szlachecka para. W potężnym tłumie, który domagał się uwagi, Kate dostrzegła małego chłopca.

Chłopiec był blady i wyglądał, jakby nie czuł się za dobrze. Wtedy też z pewnością zadziałał instynkt macierzyński. Księżna zatrzymała się, nachyliła do chłopca i miękkim głosem zapytała, czy wszystko w porządku.

kate3
3

Dowiedziała się, że Craig Skipper stał tam przez trzy godziny. Zimno odbiło się na samopoczuciu chłopca.

Na szczęście zjawiła się Kate. Po krótkiej rozmowie z chłopcem, księżna poprosiła ochroniarzy, aby podali papierową torebkę na wypadek, gdyby chłopiec miał wymiotować.

– „To było bardzo miłe. Naprawdę poświęciła mu swój czas. Od razu można było stwierdzić, że jest matką i jest opiekuńcza” – mówi Carole Flynn, która pracuje w szkole, do której uczęszcza chłopiec.

kate4
4

Kawałek dalej książę William także mógł pokazać swój instynkt rodzicielski. Była tam mała dziewczynka, która płakała. Książę zatrzymał się i zapytał jej, co się stało. Udało mu się ją uspokoić, po czym zapytał czy chce, aby kupił jej gorącą czekoladę.

– „Nie wyglądali na ludzi, którzy są zbyt zajęci, aby nie poświęcić czasu innym ludziom” – powiedziała 9-letnia Mia Ramin.

Nie możemy się nie zgodzić!

Źródło: polubione.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here