Strona główna ROZRYWKA Głuchy pan młody nie ma pojęcia dlaczego jego narzeczona zatrzymuje się na...

Głuchy pan młody nie ma pojęcia dlaczego jego narzeczona zatrzymuje się na końcu alejki. Wtedy ona podnosi ręce, a on nie może powstrzymać łez

Śluby to radosne wydarzenia same w sobie. Jednak jeszcze bardziej radosne są wielkie gesty miłosci, które mają miejsce w ich trakcie.

Jednak to, co zrobiła piękna Elizabeth dla swojego przyszłego męża sprawiło, że tysiące ludzi, którzy oglądali ich ślub, nie mogło powstrzymać łez.

Ich wielki dzień miał miejsce 27 stycznia 2018 roku w Sydney. Gdy elegancka panna młoda weszła na salę ze swoim synem, przygotowywała się na wielki moment, który miał być wielką niespodzianką dla nic nie podejrzewającego pana młodego.

Scott zaczął tracić słuch w wieku 5 lat i zaledwie 3 lata później był już głuchy.

Gdy Elizabeth była na miejscu, aby przejść alejką zagrano piosenkę Christiny Perri „A Thousand Years”.

slub1
1

Elizabeth i Scott poznali się na Tinderze dwa lata temu i matka dwójki dzieci zakochała się od pierwszej chwili. Była do tego stopnia zakochana w Scott’cie, że od razu zaczęła uczyć się australijskiego języka migowego.

Trzy miesiące przed wielkim dniem, Elizabeth w tajemnicy nauczyła się słów tej specjalnej dla nich piosenki w języku migowym.

Gdy tylko Scott zorientował się, co robi jego narzeczona, zalał się łzami. Elizabeth mówi, że jej mąż obejrzał nagranie co najmniej sto razy.

slub2
2

To przepiękne nagranie już teraz ma ponad 400,000 wyświetleń i para bardzo cieszy się, że dociera ono do tylu osób oraz zwiększa świadomość tego, jak ważna jest nauka języka migowego.

– „Otrzymałam mnóstwo prywatnych wiadomości od ludzi z całego świata, którzy twierdzą, że nagranie miało na nich wielki wpływ. Moje ulubione to te, które dostaje od rodziców niepełnosprawnych dzieci, gdzie piszą, że dałam im nadzieję, że ich pociechy kiedyś odnajdą prawdziwą miłość.”

Poniżej możecie obejrzeć to wzruszające nagranie:

Źródło: polubione.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here