Strona główna ZDROWIE Poznaj sekretny przepis na eliksir młodości japończyków i wyglądaj młodo nawet po...

Poznaj sekretny przepis na eliksir młodości japończyków i wyglądaj młodo nawet po 50-tce

Ludzie od lat poszukują preparatu, który będzie mógł pełnić funkcje eliksiru młodości, lecz jak dotąd nikomu się nie poszczęściło. Wiele osób w tym kontekście daje jedynie fałszywe rady lub przepisy, by zarobić pieniądze.

Ostatnimi czasy zrobiło się głośno na temat pewnej japońskiej metody walki z procesami starzenia. Jest ona bardzo skuteczna, a efekty widoczne są już po tygodniu stosowania tego specjalnego preparatu. Najlepiej będzie jeśli spróbujesz i przekonasz się na własnej skórze.

Być może słyszałeś, że japońskie kobiety zawdzięczają swoją urodę pewnej tajemniczej substancji – jest to japoński ryż i faktycznie pozytywnie wpływa na skórę. Swoje cudowne właściwości zawdzięcza skwalenowi oraz kwasowi linolowemu. Te dwie substancje mają silne właściwości antyoksydacyjne i stymulują produkcję kolagenu redukującego zmarszczki. Skwalen także chroni skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Substancją godną uwagi jest również gamma oryzanol, który obniża cholesterol i chroni serce.

Wszystkie wymienione właściwości ryżu zostały oczywiście naukowo udowodnione i faktycznie dzięki niemu możemy wyglądać młodziej.

Składniki potrzebne do stworzenia preparatu:

  • 3 łyżki stołowe ryżu
  • 1 łyżka stołowa miodu
  • 1 łyżka stołowa mleka

Przygotowanie:

Zagotuj wodę i dodaj do niej ryż – utrzymuj wrzenie przez 2 minuty. Odcedź ryż oraz zachowaj wodę, w której był gotowany. Do ryżu dodaj miód oraz mleko i dokładnie wszystko wymieszaj. Otrzymany preparat nałóż na twarz jak maseczkę i pozostaw na skórze do wyschnięcia. Ostatnim krokiem, jaki musisz wykonać, jest przemycie twarzy wodą, w której gotowany był ryż.

Woda ryżowa i jej właściwości

Woda, w której gotowany był ryż, ma wiele korzystnych właściwości: poprawia krążenie, działa jak antyoksydant, nawilża skórę, pomaga redukować zmarszczki i redukuje stany zapalne skóry.

Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów zabieg należy wykonywać przynajmniej raz w tygodniu – nie będziecie żałować!.

Źródło: polubione.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here