Strona główna ROZRYWKA Chcesz wiedzieć czy w twoim domu jest negatywna energia? Zdradzamy sposób, jak...

Chcesz wiedzieć czy w twoim domu jest negatywna energia? Zdradzamy sposób, jak to sprawdzić oraz, jak się jej pozbyć

Twój dom emanuje energią będącą połączeniem energii członków Twojej rodziny. Wszystkie uczucia, myśli i emocje, emitują pewien rodzaj energii, co więcej, mogą przyciągać ją z otoczenia!

Negatywna energia w Twoim domu może niekorzystnie wpływać na Ciebie i Twoich bliskich.

Gdy Wasze relacje nie układają się najlepiej, w domu brakuje harmonii, a Ty odczuwasz nieustanne podenerwowanie i zmęczenie, możesz mieć wrażenie, że prześladuje Cię pech. Tymczasem to właśnie zła energia działa na Ciebie w ten sposób. Na szczęście istnieją sposoby, by się z nią zmierzyć!

Jak rozpoznać negatywną energię?

Istnieje wiele sposobów, by przekonać się, czy za naszymi problemami i brakiem domowej harmonii, nie stoi panująca w domu negatywna energia. Pokażemy Ci jeden z najprostszych! Potrzebna będzie Ci przezroczysta, pozbawiona rysunków i zdobień szklanka. Pamiętaj, aby nigdy nie używać dwukrotnie tego samego naczynia. By sprawdzić, jaką energią emanuje Twój dom, postępuj według poniższych kroków:

  • Weź przezroczystą szklankę lub inne naczynie (koniecznie bez wzorów i zdobień)
  • Wsyp sól morską do 1/3 objętości naczynia,
  • Dolej ocet winny lub organiczny ocet jabłkowy do 2/3 objętości naczynia,
  • Dolej czystą wodę do wysokości naczynia,
  • Umieść szklankę w miejscu, gdzie według Ciebie negatywna energia jest najbardziej odczuwalna,
  • Pozostaw naczynie na 24 godziny. Pamiętaj, by w tym czasie go nie dotykać!

Po upływie doby sprawdź, w jakim stanie znajduje się naczynie. Jeśli nie pojawiły się w nim żadne zmiany, to znaczy, że pomieszczenie, w którym znajdowała się szklanka jest wolne od złej energii. Jeśli jednak w naczyniu zauważysz pęcherzyki gazu, jakiekolwiek plamki, będzie to oznaczało, że w otoczeniu znajduje się negatywna energia. Zaalarmować powinna Cię również woda zabarwiona na zielony kolor. Co zrobić w sytuacji, gdy stan naczynia wskazuje na obecność negatywnej energii?

Niezwłocznie wylej jego zawartość do toalety i spuść wodę. Naczynie dokładnie umyj i powtórz rytuał tyle razy, ile będzie konieczne. Wkrótce zauważysz znaczącą poprawę i odczujesz pozytywne wibracje w Twoim domu!

Źródło: polubione.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here