Strona główna POLSKA Krystyna Pawłowicz podała przepis na prawdziwego mężczyznę. Przy okazji zaatakowała swoich przeciwników

Krystyna Pawłowicz podała przepis na prawdziwego mężczyznę. Przy okazji zaatakowała swoich przeciwników

Krystyna Pawłowicz ma bardzo wysokie wymagania wobec płci przeciwnej. Polityk PiS podała swój przepis na idealnego mężczyznę. Czy ktoś potrafi dorosnąć do tego ideału? Nie obyło się bez ataku na politycznych przeciwników.

Krystyna Pawłowicz jest znana ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, którymi regularnie bulwersuje opinię publiczną. Polityk partii Prawo i Sprawiedliwość wypowiada się nie tylko na tematy związane ze swoją dziedziną. Chętnie zabiera głos na przykład w sprawie urody kobiet i krytykuje przy tym żonę prezydenta Francji – Brigitte Macron.

Tym razem kontrowersyjna posłanka wypowiedziała się na temat mężczyzn. W mediach społecznościowych, gdzie często publikuje swoje przemyślenia, pojawił się bardzo intrygujący wpis. Użytkownicy Twittera mieli okazję przekonać się, jak powinien – zdaniem polityk PiS – wyglądać idealny mężczyzna. Czy ktoś zdoła sprostać tym wymaganiom?

Krystyna Pawłowicz podaje przepis na idealnego mężczyznę. Czy ktoś zdoła sprostać jej wymaganiom?

W swoim ostatnim wpisie na Twitterze Krystyna Pawłowicz powiedziała, jak powinien wyglądać prawdziwy mężczyzna:

– Panie Rabiej, Biedroń, Piróg z kolegami itp. A czy potraficie wbić gwóźdź w ścianę? A czy potraficie skręcić półkę na książki? A odmalować pokój? A zmienić część w motocyklu? A zrobić 100 pompek i unieść 2 walizki? A przeszlibyście 2-tyg. szkolenie wojskowe? Tak myślałam… – napisała polityk na swoim profilu.

Wygląda na to, że zdaniem Krystyny Pawłowicz idealny mężczyzna jest przede wszystkim nastawiony na działanie. Nie ma tu ani jednego słowa o wyglądzie zewnętrznym, za to jest mnóstwo innych cech. Pracowitość, zaradność i tężyzna fizyczna to, według polityk PiS najważniejsze cechy mężczyzny.

Przepis na ideał mężczyzny. Dla Pawłowicz był to pretekst, aby skrytykować przeciwników politycznych

Na tym się jednak nie skończyło. Oprócz przepisu na ideał mężczyzny, Krystyna Pawłowicz postanowiła skrytykować swoich przeciwników. Uważa, że żaden z nich nie dorasta do opisanego przez nią ideału męskości. Oprócz wymienionych mężczyzn został jeszcze skrytykowany prezydent Warszawy. W dyskusji pod swoim postem Krystyna Pawłowicz napisała:

– Pan Trzaskowski już pokazał swe umiejętności szklarza od wybitych szyb. Taśma, taśma klejąca i jeszcze raz klejąca taśma.

Krystyna Pawłowicz uważa, że na świecie jest bardzo mało prawdziwych mężczyzn. Jej zdaniem nie ma ich na pewno w polityce. Przepis na prawdziwego mężczyznę był dla niej doskonałym pretekstem do krytyki politycznych przeciwników.

Źródło: pikio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here